SONY MDR-1RNC

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2080887/sony-mdr-1rnc.jpg

    0

Dopřejte si konečně opravdu čistý zvuk. Uzavřená sluchátka SONY MDR-1RNC využívají technologii duálního snímání šumu. Vytvoří mezi vámi a zbytkem světa takřka dokonalou zvukovou bariéru. Zastaví až 99,7 % zvuků, které ruší dokonalý poslech. Technologie DSEE opravuje vysoké frekvence deformované komprimací. Najednou zní dobře i MP3 komprimované před 20 lety. Dokonalý zvukový zážitek zprostředkují 50mm reproduktory s širokopásmou odezvou. Pohodlí a komfort zajistí ergonomické náušníky.

Recenze SONY MDR-1RNC

Norbert Kvalitní sluchátka,dobře odhluční okolí a zvuk je čistý, dobře sedí na hlavě a jsou pohodlné. Kabel by mohl být delší a cena nižší.

Rubio + Výborný zvuk, čistý a prostorový + redukce hluku je úžasná věc do vlaku, ale i doma s překvapením zjistíte, že domácnost není tak úplně tichá;-) + funkce noise cancelling dokáže přidat celé spektrum výšek, které u komprinované hudby citelně schází i při 320 kbps + zatím se mi nepovedlo vybít akumulátor NC ani při dlouhodobém poslechu + rychlé nabíjení - po delší době poslechu bych uvítal ještě o něco vypolstrovanější most - NC je strašně návykové, poslech bez něj nebo v jiných sluchátkách už nee...:-)

+ Přidat hodnocení